Premium kinoteatrlar şəbəkəsi “CinemaPlus” ilk dəfə olaraq 18+ reytinqli “Super Alibi” filmini azərbaycan dilinə peşəkar dublyaj edərək nümayişlərə başlayıb.
Film 2017-ci ildə “Cinemazadeh” studiyasında dublyaj olunub. Dublyajın Direktoru Cəfər Axundzadə, Prodüseri Tural Əsədov, Baş redaktoru Xətai Əli, Rejissoru Rövşən Məmmədli, Masterinq Azad Vəliyev, Səs-rejissoru Orxan Həsənli, Tərcüməçisi Xumar Quluzadə, Post-prodakşn supervayzeri Vüqar İslamzadədir.
Filmi Əməkdar artist Sənubər İsgəndərli, aktrisa Oksana Rəsulova, aparıcı Günel Hümbətova və Vüsal Xalıqoğlu, Vüsal Murtuzəliyev, Rövşən Məmmədli kimi peşəkar aktyorlar daxil 15-dən çox aktyor və aktrisalar səsləndirmişdir.
Qeyd edək ki, Fransız komediyası “Cinemazadeh” studiyasının sayca 8-ci dublyaj filmidir.
Komediya filminin rejissoru Filipp Laşo. Filmdə rolları Filipp Laşo, Elodi Fontan, Julyen Arruti və Tarek Budali kimi aktyorlar oynayıb.
Həyat yoldaşından gizlin dostlarla birgə futbolda sakit istirahət etmək üçün günahsızlıq lazımdır? Məktbəbdə bəhanə lazımdır? Müraciət edin! Bazar günlərində ailənizdən ayrı istirahət etmək qərarlaşdırmısız? Biz əlaqədəyik! Qreqin və onun dostlarının bu startapı artıq möhtəşəm uğur əldə edib...
Lakin o, xəyallarının qızı, hansı ki, bütün xəyanətkarlara və yalançılara nifrət edən Flo ilə rastlaşdıqdan sonra öz fəaliyyət sahəsini gizlətməyə məcbur olur. Qreqin yalan toru o qədər çətinləşir ki, dünyanın ən yaxşı yalan danışanı olduğu halda vəziyyətdən çıxmaq üçün xeyli fürsət tapmalıdır...

The film "Super Alibi" was dubbed at the "Cinemazadeh" studio in 2017. Director of dubbing is Jafar Akhundzadeh, producer Tural Asadov, editor-in-chief Khatai Ali, director Rovshan Mamedli, mastering Azad Veliyev, sound editting Orkhan Hasanli, translation by Humar Guluzade, post-production supervisor Vugar Islamzadeh.
The picture was voiced by: Honored Artist Sanuber Iskenderli, actors Oksana Rasulova, host Gunel Gumbatova, Vusal Haligoglu, Vusal Murtuzaliyev, professional actor Rovshan Mammadli, as well as more than 15 professional actors and actresses.
We want to note that the French comedy is the 8th motion picture dubbed by the studio "Cinemazadeh".
The director of the comedy is Philippe Lasho. Lead roles were performed by such actors as Philippe Lasho, Elodi Fontana, Julien Arruti and Tarek Budali
Need an alibi to relax with friends on football secretly from your wife? The alibi agency will help you. Need an excuse from school? Here you go! Decided to have some rest from family on a weekend? We are in touch! Greg and his team have already received a resounding success with their start-up... But when he meets Flo, the girl of his dreams, who despises all liars and betrayers, he has to hide the spectrum of his activities. The web of Greg's lies becomes so complex that even the best liar in the world will have to work pretty hard to get out of it...